بانوان, سبک پوشیدن

انتخاب بهترین لباس ها و نحوه ی ست کردن آنها در فصل تابستان

خرید لباس, خرید مانتو, مانتو های عبایی, تی شرت, دامن, لباس

رنگ ها و لباس های مناسب تابستان

با شروع فصل بهار و تابستان استفاده رنگ های شاد و پر نشاط افزایش پیدا میکند. خرید لباس های خنک و مانتو های عبایی افزایش پیدا میکند و همچنین نیاز به استفاده از لباس های خنک  مثل مانتوهای عبایی, همراه با سبک و رنگ دلپسند بیشتر حس میشود.

نکته مهم در انتخاب این رنگ ها, پارچه ها و سبک ها میباشد. با انتخاب درست این سه آیتم شما خوش لباس و خوش استایل میشوید . در عین حال گرمای هوا برای شما دلپسند میشود. داشتن تی شرت های رنگی و خنک و انواع دامن از ملزومات فصل گرما میباشد.

نوع انتخاب پارچه:

برای این فصل از گرما پارچه هایی مثل لنین, پنبه, نخ و پنبه, ابروبادی, نخی و … مناسب است و کاربرد زیادی دارد. این نوع پارچه ها به بدن و پوست اجازه تنفس میدهند ، بوی بد نمیگیرد و بسیار خنک و سبک میباشد.

در فصل گرما از استفاده پارچه های پلاستیکی و یا پلی استر جدا خودداری کنید. و حالا در ادامه چند استایل خوب و شاد معرفی میکنیم. استفاده این پارچه ها برای مانتو عبایی, مانتو جلوباز , تی شرت و دامن بسیار مناسب میباشد.

مانتو های عبایی و یا کیمونو:

این نوع مانتوها که به مانتو های عبایی معروف شده اند, بسیار خنک و راحت و گشاد هستند .

مانتو های عبایی تقریبا تماس خاصی با بدن ندارند. سادگی مانتوهای عبایی باعث میشود بتوانید راحت در رنگ های متنوع تهیه کنید, دوخت راحت آن شما را وارد چالشی میکند که حتی خودتان دست بکار شوید و برای خودتان بدوزید.

این مانتوها جلو باز را با تی شرت و تاپ, شلوارهای گشاد و یا لگ, سفید و یا مشکی بسیار شیک و زیبا میشود.

با توجه به سلیقه تان و رنگ قالب این نوع مانتوها عبایی میتوانید از رنگ های دیگری برای تیشترت و لگ استفاده کنید.

بیاد داشته باشید این نوع مانتوها بصورت بلند زیباتر هستند. پوشیدن کتونی و یا کفش و صندل هرکدام که با سلیقه تان مناسب است پیشنهاد میشود.

استفاده از شال و یا روسری برای این استایل لباس پیشنهاد میشود. خرید مانتو های این سبکی بسیار پیشنهاد میشود.

خرید مانتو عبایی تابستانی

شلورهای گشاد:

در این فصل بهتر است از شلوارهای گشاد بجای شلورهای جین (شلوار لی) استفاده کنید.

این نوع شلوارها را با مانتو کوتاه تر و گشاد همراه با کتونی استفاده کنید و یک تیپ و استایل کژوال شیک بسازید.

اگر این شلوارها را برای استایل رسمی تر میپسنید کافی ست با مانتوهای بلیزر و کفش پاشنه دار ست کنید.

استایل شلوار گشاد با کتونی و مانتو کوتاه

پیراهن های بلند ساحلی و دامن:

این نوع پیراهن ها و دامن ها را بهتر است از نخ و یا حریر و یا الیاف طبیعی تهیه کنید. با پوشیدن یک رویه و یا خرید مانتو مناسب بروی این دامن و یا پیراهن میتوانید یک استایل بسیار شیک خیابانی بسازید.

شومیز و یا استفاده از مانتو های عبایی پیشنهاد خوبی برای این استایل میباشد.

انتخاب کفش در این نوع استایل ها بسیار مهم هست. توجه داشته باشید بهترین گزینه استفاده از انواع صندل و کفش های باز میباشد.

از اکسسوری هایی مثل گردنبدهای فانتزی و پابند برای جذاب تر شدن این استایل کمک بگیرید.

شال و روسری هر دو  برای این استایل مناسب میباشد.

روی پیراهن ساحلی چی بپوشیم ؟

 

سرهمی و یا جامپ سوت:

این نوع لباس ها به شما یک استایل شیک و متفاوت میدهد و در عین حال شما را بسیار خنک نگه میدارد. اگر قصد مسافرت در بهار و تابستان دارید حتما یک دست سرهمی با خود بهمراه داشته باشد.

شما میتوانید از جامپ سوت ها با یک تونیک و یا شومیز استفاده کنید.

کفش و صندل مناسب این نوع استایل میباشد.

استفاده شال برای این نوع استایل پیشنهاد میشود. همچین با خرید یک مانتو شیک جلوباز و ست کردن آن با این سرهمی ها میتوانید یک ترکیب جذاب جدید بسازید.

با سر همی چی بپوشیم ؟

کت و شلوار و یا بلیزر های خنک:

بلیزرهای خنک همراه با شلوارهای کلاسیک بنسبت گشاد و تی شرت ساده به شما یک استایل شیک و نمیه رسمی میدهد. شجاعت بخرج بدهید و از این نوع استایل بیشتر استفاده کنید. بیاد داشته باشید از بلیزرها همراه با کفش پاشنه دار, شال و روسری های کوتاه و اکسسوری های ظریف استفاده کنید.
و اما استفاده از کت و شلوار همیشه گزینه بسیار خوبی میباشد, چه در فصل سرما و چه در فصل گرما. این استایل بسیار مناسب قرار های کاری و رسمی میباشد و البته مناسب محل کار نیز میباشد و همراه با استایل و تیپ شیک برای شما اعتماد بنفس به ارمغان می آورد. از این نوع کت و شلوار بهمراه کفش های پاشنه دار, کوتاه یا بلند, و روسری های کوچک ساده  استفاده کنید.

استایل مناسب با کت و شلوار زنانه

سرافون:

این روزها استفاده از انواع سرافون طرفداران بیشتری پیدا کرده است. یک شومیز با رنگ خنثی انتخاب کنید, رنگ هایی مثل سفید, شیری, کرم و یا طوسی, و روی آنها از سرافون های رنگی شاد بپوشید. شما خیلی راحت با عوض کردن رنگ شومیز و شلوار میتوانید تعداد زیادی استای متنوع بسازید. بهتر است از شال و شلوار های مناسب کت و شلوار با قد روی مچ پا انتخاب کنید.

ست مناسب با سارافون و شومیز

رنگ ها در لباس های تابستانی :

اگر دقت کنید در مطالب بالا ار کاربرد رنگ زیاد صحبت کرده ایم. استفاده از اوناع رنگ های شاد مناسب فصل گرما میباشد و در عین حال برای روحیه هم مناسب هستند.

جرات کنید و از رنگ ها بیشتر در زندگی روزمره تان استفاده کنید. در انتخاب خرید تی شرت, شومیز, دامن, مانتو عبایی و جلوباز و… بیشتر از رنگ استفاده کنید و نشاط بیشتری به زندگی روزمره خود بدهید .

از مانتو های جلو باز و مانتو های عبایی با رنگ های شاد بیشتر استفاده کنید.

 

در تابستان از لباس هایی با رنگ شاد استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *